Relacja z targów Meble Polska 2016

Podczas ostatniej edycji targów Meble Polska 2016 na stoisku naszej firmy klienci mogli zobaczyć dwie nowości.

Nowym programem mebli jest kolekcja Alvara. Proste w formie meble, których korpusy wykonane z pocienionych elementów uzupełnione zostały o fronty wykonane z dębu z odzysku. Dzięki temu uzyskano nowoczesny design połączony z pięknym, niepowtarzalnym rysunkiem naturalnego, starego drewna. Meble będą dostępne w dwóch wybarwieniach: dąb naturalny i dąb bielony oraz dodatkowo istnieje możliwość wybarwienia frontów na różne kolory kryjące.

Natomiast na fali sukcesu kolekcji Lovell postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o meble do sypialni. Do projektu sypialni przyjęliśmy te same założenia jak podczas tworzenia kolekcji dwa lata temu. Meble zabierają nas do lat 60 i 70 XX wieku. Lekkie bryły, usytuowane na nóżkach, których dopełnieniem jest możliwość doboru frontu z pośród kilku pięknych kolorów. Do tego równie delikatne łóżko z tapicerowanym wezgłowiem.

Zaprezentowane kolekcje spotkały się z bardzo gorącym przyjęciem ze strony klientów. Ilość złożonych zamówień podczas targów, wróży sukces rynkowy obu programów. Szczególnym

Po raz kolejny potwierdziło się, iż stawiany przez nas od lat cel wyznaczania trendu a nie tylko podążania za nim doskonale się sprawdzał.

A nasze motto „Design, jakość i niepowtarzalny styl”, które przyświeca nam przy tworzeniu nowych kolekcji i tym razem okazało się właściwym kierunkiem działania.

Targi Meble Polska to ważny punkt na mapie tego typu imprez w Europie. Świadczy o tym bardzo duża ilość odwiedzających nasze stoisko z Polski, Europy, ale także Kanady, krajów Arabskich czy Izraela.

Foto: miesięcznik „BIZNES meble.pl”, Tomasz Markowski

Skip to content