Targi Meble Polska 2013 zakończone sukcesem nowych kolekcji

Jak co roku nie mogło nas zabraknąć na kolejnej edycji targów Meble Polska 2013. Biorąc pod uwagę odbywające się równolegle dwie inne imprezy targowe o charakterze wnętrzarskim, mieliśmy na terenie MTP największe wydarzenie branżowe ostatniej dekady.

My również potraktowaliśmy tę imprezę w sposób szczególny przygotowując dwie zupełnie premierowe kolekcje.

Pierwsza z nich – Rosa – jak wielu z naszych gości stwierdziło , kolekcja o bardzo kobiecym charakterze. Dla nas to przede wszystkim własna interpretacja stylu prowansalskiego i dowód na to, że nawet z tak masywnego drewna jakim jest dąb można stworzyć meble lekkie i delikatne. Subtelny mariaż jasnego, ciepłego beżu z ręcznie patynowanym kolorem orzecha kreują ciepły klimat każdego z możliwych do umeblowania pomieszczeń, a kwiatowe dekory dodatkowo podkreślają zwiewność i naturalność kolekcji Rosa.

Mystique to kolejna nowa kolekcja firmy Meble Matkowski, która swą premierę miała w Poznaniu. Jest to linia mebli o charakterze bardzo współczesnym i uniwersalnym. Jednakże dzięki wybarwieniu na kolor orzechowy zastosowany na dzikim dębie meble zyskały bardzo istotną cechę – oryginalność. Musimy stwierdzić to otwarcie, kolekcja Mystique swym wyglądem dosłownie przyciągała do siebie zarówno gości, jak i licznych wystawców. Dziki dąb umiejętnie potraktowany staje się materiałem wyjątkowym, a zarazem niezwykle szlachetnym. Zastosowane przez nas specjalne dekory szuflad z deski łupanej, subtelnie ukryte za dymionym szkłem i lekko podświetlone tworzyć będą, szczególnie po zmroku niepowtarzalny, czasem wręcz intymny klimat wnętrza. Mimo, iż kolekcja jest niemal w całości wykonana z litego dębu to liczne przeszklenia powodują, że prezentuje się stosunkowo lekko.

Dzięki ogromnemu zainteresowaniu polskich i zagranicznych kontrahentów, obydwie kolekcje będą dostępne w salonach już na przełomie kwietnia i maja.

W imieniu zarządu Meble Matkowski Sp. z o.o. serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas w Poznaniu odwiedzili. Możliwość spotkania z Państwem to dla nas zawsze prawdziwa przyjemność.

Jak co roku dziękujemy też wszystkim pracownikom i współpracownikom firmy za ogromny wkład w końcowy sukces Meble Matkowski podczas Targów Meble Polska 2013.

 

Skip to content